1 / 3
Drzac za LAP TOP so USB i kuler
800 МКД
15.08.2022 11:55

Карпош / Скопје

Prodavam drzac /podpirac za kompjuter, so kuler i uzb.. Mozno podesuvanje po visina.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Се продава од:

blasko
Потврден огласувач
070538608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам