1 / 3
RAST Фиокар со 3 фиоки / дрвен / ИКЕА
3.260 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
15.01.2022 13:56

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот
> Материјал: иглолисно дрво
> Боја: дрво / може да се фарба

Димензии на производот:
> Ширина: 62 cm
> Длабочина: 30 cm
> Висина: 70 cm

Код на производ:
753.057.09

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Комоди

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам