1 / 8
Се продава куќа во строг центар на Прилеп
1 €
09.04.2022 17:20

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

160 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

398 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Пандора Чесноска 15

Се продава куќа во строг центар на Прилеп - населба Багеска ограда. Куќата е реновирана во 2010 година, има две нови бањи, нова гаража, двор со два летниковци. Приватизирана со чиста документација. Цена по договор.Информации само на 075/288-623

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Leonardo
Потврден огласувач
078757118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам