1 / 1
metalna roletna
1 €
Цената не е фиксна
21.06.2022 21:55

Куманово / Куманово

Bezbednosna metalna roletna
dimenza
2.9 m .visina x 2.7 m sirina

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава / Можна е замена од:

Bojan Georgievski
Потврден огласувач
078430215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам