1 / 12
Mercedes-Benz sprinter 416 316
По Договор
29.06.2022 13:29

Долнени / Прилеп

Sprinter 416 maxii
120kw 163ps
Klima
Tempomat
2012godina euro 5
So B kategorija se vozi
4.500kg celo kupna nosivost
Isto kako duplak
Registriran servisiran komplet
Imam povekje vidovi na sprinter
313 2012 maxi klima
516 2012 maxi klima
316 maxi 2011
Rabotam i po poracka bilo kakvo kombe kola od Germanija Povekje inf 070259551

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

suad
lazani
Потврден огласувач
070259551
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам