1 / 9
Se izdava dukan deloven prostor vo kisela voda
1 €
12.03.2022 16:59

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

145 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan deloven prostor vo kisela voda
Na ulica dimo hadzi dimov 40a na 1 kilometer od centar

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

dragan
Потврден огласувач
077810109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам