1 / 2
60 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino
2.590 МКД
Денес 13:47

Аеродром / Скопје

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci.

Monitorite se aktuelni salonski modeli.
Malku koristeni. Site monitori se kupeni vo mk. Ekstra ceni
Model 1.
19" inci LED LG 19M37A-B ( 3 парчиња)

Цена 2390 денари

Model 2.
22" inci LCD HD/ FHD (8 парчиња)

DELL, ACER, PHILIPS LCD

Цена 2590 денари

Model 2.

22" inci LED Full HD Asus, HP, LG повеќе модели (9 парчиња)
Цена 3490 денари

Model 3. (4 парчиња)
23" inci Dell LCD (so vgradena kamera)

Цена 3300 денари

Мodel 4. (4 парчиња)
22" inci LED Philips 223V5

https://setec.mk/index.php?route=product/product&path=10019_10031&product_id=27656&mfp=manufacturers%5B181%5D

Цена 3900 денари

Model 5: 24" inci LED LG Full HD IPS ( 13 парчиња)
LG 24MP48HQ-P

https://www.lg.com/us/monitors/lg-24MP48HQ-P-led-monitor#

Цена 4990 денари

Моdel 5. (12 парчиња)
24" inci LED Samsung 75Hz

SAMSUNG F24T350FHR
https://setec.mk/index.php?route=product/product&path=10019_10031&product_id=27843

Цена 5400 денари

Model 6. (7 парчиња)

Samsung 24C24RG50FQR 144Hz Gaming

https://setec.mk/index.php?route=product/product&path=10019_10031&product_id=27862&mfp=stock_status%5B5%5D

Цена 7690 денари

Сите монитори се користени, но одлично сочувани.
За земена поголема количина може попуст на цената.


Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Novo
Потврден огласувач
071 53-63-97
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам