1 / 12
Scania R450 Euro 6
1 €
Денес 13:00

Штип / Штип

Scania R450 Euro 6
BG tabli
kontakt telefon / viber : +38971384648

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kupi Prodaj
Потврден огласувач
071111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам