1 / 1
Cisterna 700l
500 €
15.03.2023 18:00

Прилеп / Прилеп

Prodavam cisterna 700l.
Mozi da ja trga bilo kakvo vozilo so ima kuka

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Spase
Потврден огласувач
075286828
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам