1 / 9
Se izdava sprat od kukja vo centar, top namesten
1 МКД
Цената не е фиксна
22.03.2022 14:21

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ристе Ристески Ричко 36А

Se izdava 2 soben sprat od kukja na prizemje 60m2, kompletno renoviran i top namesten.
Lokacija:pozadi Living home centar (staro Simpo) na 5 min od centar.
Greenje klima inverter.
Cena po dogovor. Vo cenata ke bidi vkluceno smetka za TV i voda.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Filip
Потврден огласувач
072273204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам