1 / 6
Najkvaliitetni sobni vrati
150 €
19.04.2023 20:19

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Производство на собни врати по мерка - одличен квалитет, најповолна цена од 150€! 📣🚪⚡️
Понудата вклучува:
✔️ Врата (65-90cm)
✔️ Каса (10-20см)
✔️ Квака
✔️ Брава
✔️ Боја по избор
Во цената се вклучени:
✔️ Бесплатна достава и монтажа (територија на Скопје) 🚐📦
📞 Контакт:
+38971332584

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dragan Pankovski
Потврден огласувач
071332584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам