se prodava stan shitet banese
36.500 €
24.05.2022 18:22

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1978

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

zhikica j. shpanac

shitet banesa perdhese ne rrugen zhikica jovanoviq shpanac,banesa ka 50 m2 dhe podrum 12 m2,dy dhoma,kuzhine,banjo dhe balkon,me shume vende parkingu para ndertese,banesa eshte ideale per ordinance ose zyre,cmimi 36500 euro,

se prodava stan ul.zikica j.spanac,stanot ima 50m2 so dve sobi,kujna,spajz,kupatilo i terasa,ima i 12 m2 podrum,stanot e idealen za ordinacija ili kancelarija,pred zgrada ima golem parking,cena 36500 evra

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ilirian
Потврден огласувач
078229721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам