Dujcan vo PRILEP
1 €
17.01.2022 23:58

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

15 m²

Греење:

Нема

Se prodava dujcan vo stara carsija za potocni informacii zvoni samo na ovaj broj 072 233128

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

JOSE
Потврден огласувач
078362010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам