1 / 1
CO2 aparat makstern
23.000 МКД
29.10.2022 20:03

Куманово / Куманово

se prodava profesionalen co2 combo aparat makstern 200a zavruva co2 i elektroda so 4m pistol za co2
aparatot e nov mnogu malku koristen moze da se proba i vidi info moze na viber za poveke detali
se prodava poradi potreba na pogolem aparat

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
071216043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам