1 / 2
Мотор за врата лизгачка до 500 кг.
300 €
24.08.2022 21:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов мотор со два далечински управувачи ,сензори на движење,метални шини за монтажа 4м . Motorot e za vrati do 600 kg. cena 300e.
Тел .070 391 576

Категорија: Дом и Градина / Градина / Врати за гаражи

Се продава од:

i
Потврден огласувач
070391576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам