1 / 12
Висиномер MEBA . digitalen masinski VISIONOMER meba
9.000 МКД
Цената е фиксна
10.01.2023 21:28

Гази Баба / Скопје

proizvoditel meba
fali kapace kaj baterijata , visinomerot e potpolno ispaven i malce koristen sto se gleda na slikite
cenata e fiksna

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

@@
Потврден огласувач
070291930
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам