1 / 1
Se prodava nivo vo Draceco
35 €
18.01.2022 19:24

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava niva vo naselba Dracevo od 400m2 so pat struja voda.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

David
Потврден огласувач
070359925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам