1 / 3
Ram memorii DDR3 (SODIMM)
250 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 02:55

Куманово / Куманово

Se prodavaat polovni ispravni provereni ram memorii za laptop DDR3 (SODIMM)
2GB DDR3 Hynix, Samsung 1066Mhz, Adata 1600Mhz - cena 250den
4GB DDR3 Hynix, Samsung 1333Mhz - cena 500den
8GB DDR3 Kingston 1066Mhz - cena 1000den

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

Oglasi od Reklama
Потврден огласувач
070422308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам