1 / 9
FORD FUSION 1.4 BENZIN PLIN 2010
4.899 €
27.05.2023 17:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ford

Модел:

Fusion

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

☎️071-985-494 ☎️
Ful servis
4 NOVI GUMI debica 205-55-16
Registrirano
EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA
BENZIN PLIN
100% ISPRAVNO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupce Gjorgjieski
Потврден огласувач
071985494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам