1 / 4
Elektricen Aparat za Zavaruvanje 160/180A trofazen
8.000 МКД
06.08.2022 18:56

Сопиште / Скопје

Elektricen Aparat za Zavaruvanje 160/180A monofazen/trofazen
Gorenje-Varostroj
VAREX 160/180MT
MNOGU MALKU E KORISTEN!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
078303053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам