1 / 11
BMW E92 320d
9.200 €
07.04.2022 11:21

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Bmw 320d 177ks E92 2010/09 AUTOMATIK. Registrirano servisirano top sostojba
OPREMA:
-ANGEL EYES
-OSVETLUVACKI POD
-FOLLOW ME HOME

-SENZOR ZA DOZD

-SENZOR ZA MAGLA

-ELEKTRICNO ZATVARANJE NA RETROVIZORI

-KEYLESS SISTEM

-START/STOP sistem

-FABRICKO POJACALO

-AUX IN

-BI-XENON DYNAMIC

-18ki BANDAZI M PAKET
- distanceri nazad 30mm napred 20mm
-PARKING SENZORI 

-EL SERVO VOLAN SO KOMANDI

-4 ZONSKI KLIMATRONIK NAPRED I NAZAD

-MULTI FUNKCIONALEN BORD KOMPJUTER

-ABS ESP

- AIRBAG


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

x
Потврден огласувач
078429529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам