Niva vo Staro lagovo
3 €
Цената не е фиксна
20.01.2022 22:34

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

16 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat tri parceli so vkupna povrsina od
16.000 m2 pogodna za proizvodstvo na el.
Energija so solarni paneli
Cena 3 eur m2
Industriska zona
Lokacija staro lagovo
Kontakt tel 071-855-100

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Leonardo
Потврден огласувач
071855100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам