1 / 7
GARSONJERA NA RAMPA
150 €
02.03.2022 07:22

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

32 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Draga Stojanova 4/3

Se izdava namestena garsonjera od 32m2 na 1kat vo zgrada. Stanot e ednosoben bez posebna spalna i bez terasa. Greenjeto e na struja bez
mesecni smetki za gratsko parno. Pogodna e za 2 osobi ili samci. Se naogja vo kisela voda na 100m od Stara Rampa. Cenata e 150evra i plus eden depozit obavezno, koj moze i na rati. Bez agenciska provizija od moja strana. Inf tel 078 604199

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Xxx
Draga Stojanova 4
Потврден огласувач
000 000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам