1 / 4
Kiper poluprikolka langendorf
12.200 €
14.01.2023 09:03

Прилеп / Прилеп

Se prodava kiper poluprikolka marka langendorf 2002g vo odlicna sostojba, registrirana do avgust 2022g, gumi na 80%, nova cerada, prednata osovina se kreva.
Informacii na
075748424

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
075748424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам