1 / 4
klub masa
1.500 МКД
Цената не е фиксна
06.12.2022 12:30

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

se prodava nova klub masa so dimenzii 120*60*50 debelina na iverica 25mm cena 2500 den.Vtorata e so dimenzii 80*60*40 gornata ploca na ivericata e so debelina od
25mm cena 1500. Bojata na dvete e kako na slikite a moze i da se napravat vo siva boja,plocata da bide pravoagolna ili ovalna

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
075494308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам