1 / 1
Se prodava Sony DV Camcorder
200 €
Цената е фиксна
04.03.2022 19:44

Неготино / Неготино

Sony DCR-VX2200E MiniDV Digital PAL Camcorder

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Gordan Arsovski
Dame Gruev 12
Потврден огласувач
078 370 587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам