1 / 2
GUMI za MOTORI I SKUTERI
79.323.372 €
Цената е фиксна
21.09.2022 08:23

Кочани / Кочани

3.00 -10 ++++++
3.50 -10 ++++++
120/70-10 + ++++
110/70 -11 +++++

3.50 r12 Dunlop
120/70 -12 + ++++
130/70 -12 +pirelli dunlop mitas continetal
130/60 -13 + pirelli vanda michelin metzeler
120/70 17 Dunlop++
90 /90 - 21 + Pirelli
3.50 r 18 + Pirelli
3.00 18 ++++
3.50 18 +++++
4.00 18 ++++
110/80 zr 18 Bridgestone
80-100 R21 Karpon
100-80 R16 Pireli
130-80 R16 Pireli
3.00 r18 Bridgestone

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

(o) (o) ◼◼ (o) (o)
Потврден огласувач
078945535
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам