1 / 1
SE PRODAVA PLAC
12 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.01.2022 12:34

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

32302 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

SE PRODAVA PLAC ODMA DO ROMANSA PRILEP 3230M2 OD GLAVNIO PAT NA 20METRA SO VODA OD HIDRO SISTEM SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA ZA POVEJKE INFORMACI NA 077836020 EKSTRA CENA SAMO ZA ZAENTERESIRANI!!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
077836020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам