1 / 5
Se izdava dujkan vo pazarot vo Prilep
10.000 МКД
05.11.2022 16:59

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

26 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Dujkanot e na 2 sprata i moze da se koristi za sekakva namena.
KONTAKT :
075308313

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Stefan
Потврден огласувач
071205010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам