1 / 3
Garsonjera vo Kisela Voda
По Договор
25.03.2022 14:41

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se izdava garsonjera vo Kisela Voda kaj sampionce, 10 minuti od plostad.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Dobre
Потврден огласувач
072/218-773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам