1 / 6
PRDAVAM GUMI 185-75-16
5 €
06.02.2023 16:22

Прилеп / Прилеп

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

185

Висина:

75

Дијаметар:

16

GUMITE SE POLOVNI I CENATA E PRIFATLIVA

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава / Можна е замена од:

PECE
Потврден огласувач
070439859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам