1 / 2
Se izdava niva / Се издава нива
1.500 МКД
28.04.2022 13:08

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se izdava niva vo industriska zona Varos nasproti Stibera so obrabotliva povrsina od okolu 12000m2 . Vo nivata ima dzidan bunar i tri sahti za voda. Za pojce informacii zvonete. slobodni uste 5-6 dekari.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

koce
Потврден огласувач
075368907
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам