1 / 12
Куќа во Усје
119.000 €
09.04.2022 19:00

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

208 m²

Број на соби:

5

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Куќата е изградена 2007 год.на периферен дел, со убав поглед кон крстот на Аеродром. Градбата е доста квалитетна со сендвич зид 40см. Греењето е со котел на дрва и пелети со радијатори во секоја просторија. Подрумска просторија има исто и гаража во приземјето има една соба дневна со кујна која излегува веднаш во дворот - со убав зелен парк. На првиот кат има една дневна со поглед кон Скопје, трпезарија со кујна и две детски соби, купатило со када. На вториот кат има купатило со џакузи и една спална и работна соба. Секоја соба има свој балкон. Куќата се води на еден сопственик и има чиста документација без никаков товар на имотен лист.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Урбан Инфинити
Кисела Вода
Потврден огласувач
+38979333103;+38977883002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам