Se bara za iznajmuvanje garsonjera ili malo stance
10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2022 03:07

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

1,5

Квадратура:

35 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Avtokomanda

Baram stan pod kirija ili garsonjera so niski mesecni troshoci, se vkupno do 10000 denari. Po moznost naselbite Avtokomanda, Aerodrom ili Kisela Voda.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара за изнајмување од:

Emilija
Потврден огласувач
077628370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам