1 / 3
Dell Studio 1558 Intel® Core 7 i7-720QM 15.6"
4.800 МКД
Цената е фиксна
16.01.2023 08:40

Куманово / Куманово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Dell Studio 1558 Intel® Core 7 i7-720QM 1.6GHz, 4GB, 320GB, ATI Radeon HD5470 1GB. Socuvan, baterija ne drzi.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Laptop-parts
Видое Смилевски Бато 37
Потврден огласувач
071218980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам