1 / 5
Telefoni
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 14:23

Прилеп / Прилеп

Марка:

Друга марка

Модел:

Razni

Боја:

Останато

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Samsung Bel so polnac 600 den odkodiran na site mrezi,drugite za delovi 600 den site,na preklop so slaba baterija Samsung 400 den,Alcatel so slaba baterija 200 den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
075514179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам