1 / 9
T5 Caravelle
9.200 €
Цената не е фиксна
30.09.2022 06:20

Бутел / Скопје

Prodavam WV karavela 2500 sm3 128kw so 8+1 sediste
2006 godina registrirano do 24.01 2023 kombeto ima klima novi letni i zimski gumi .Telefon za kontakt 071 561261

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
071561261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам