1 / 12
SNIPER RKS PRO 50 BENELLI GRUP
1 €
Со вклучен ДДВ
27.01.2023 15:42

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

RKS SNIPER PRO 50

50 cc - 2 kw
PREDNA DISK KOCNICA
potrosuvacka pod 1.5l /100km

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 1 година ( неограничени километри)

Земја на потекло: ТУРЦИЈА

Повеќе информации за моделот на:
▪ www.rksmotor.com.tr

Продажба и сервисер:

Лео Ринго ДООЕЛ
ул.11,Октомври бр.43
7500 Прилеп
тел./факс + 389(0) 48 551-455
мобилен: 075 98-98-61
e-mail:leoringo@t.mk
www.leoringo.mk

Gratis dostava na domasna adresa.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

Лео Ринго
Ул. 11 Октомври Бр.43
Потврден огласувач
075989861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам