1 / 12
ТВ, TV Satelitska M Tell , m:Sat
1 МКД
Цената е фиксна
26.01.2022 11:01

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

ТЕЛЕВИЗИЈА ЗА СИТЕ И СЕКАДЕ
НА КОЈА И ДА Е ЛОКАЦИЈА
Овластен Партнер за М Тел, m:Sat
078-211-767
Бесплатна монтажа и опрема
Промотивно до 1-ви Април Монтажа низ Цела Македонија каде и да Сте

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070-236-608 / 076-982-870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам