1 / 9
Се продава куќа
43.000 €
Цената не е фиксна
05.07.2022 14:00

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

5

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

tr

Се продава веднаш вселива куќа на одлична локација во строгиот центар на градот.Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
075/730-105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам