1 / 3
KidiGo детски таблет
20 €
24.06.2022 14:50

Прилеп / Прилеп

Прекрасна играчка за деца да не ви ги бараат мобилните телефони
Гледање цртани ,слушање музика,играње игри наменето е за деца со возраст од 3+год.

Категорија: Беби и Детски производи / Играчки и игри

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
078356833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам