1 / 3
Хард Диск за Лап топ (Hard Disk HDD Laptop)
900 МКД
22.11.2022 18:07

Струга / Струга

Испраќам по карго    

Продавам целосно исправен (без ниту еден bad sector) Хард Диск за лап топ
Производител: Samsung
Модел: HM640JJ
Капацитет: 640GB
Ротации: 7200rpm
Интерфејс: Serial-ATA/300
Испраќам по брза пошта!

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Хард дискови

Се продава од:

Klimce
Потврден огласувач
071729989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам