1 / 8
Mercedes Vito 111 CDI 2010 godina
6.300 €
04.12.2022 14:54

Куманово / Куманово

Se prodava mercedes vito vo top sostojba,full oprema,cena 6300 evra
tel:078 425 999. 076425999
Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078425999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам