1 / 10
se prodava stan
40.000 €
Цената не е фиксна
14.10.2022 11:34

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

3

Квадратура:

76 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

CENTAR

se prodava stan na ubava lokacija.64m2 vnatresna povrsina,12 m2 terasi i 37 m2 dvor.Vredi da se pogledni

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

AGENCIJA HEPINES
Потврден огласувач
075317499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам