1 / 9
Se izdava stan vo Kisela Voda
200 €
15.06.2022 09:43

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Kisela Voda

Broj za kontakt 075 594 777

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

M & F
Потврден огласувач
0
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам