1 / 12
Mercedes Atego 1218
По Договор
30.05.2023 10:18

Прилеп / Прилеп

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
Mercedes Atego 12.18
✅- Uvoz Holandija
✅- Godina 2008
✅- Euro 5
✅- 415 000 km
✅- Manuelen menuvač ( 6 )
✅- Dimenzii sandak(6.20x2.50)
✅- Cd radio
✅- Dobri gumi
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davački
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV
✅- http://m.reklama5.mk/pap-traks
☎️ 070 339 200 ☎️

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PAP-ТRAKS
Републиканска 10
Потврден огласувач
070339200
Испрати Е-маил до огласувачот

MAN TGL 8.180 2011god.

0 €

Mercedes Atego 1318 120000km

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам