1 / 7
Fiat Ducato 2.8 JTD, 2003-god, servisiran, novi zimski gumi!
4.100 €
18.08.2022 08:55

Прилеп / Прилеп

Se Prodava Fiat Ducato 2.8 Jtd, 2003-godina, furgon,230.000 KM realni nadvoresni zabeleski ama e kamen strgnato ni tropka ni krcka ekstra kombe! Kombeto e komplet servisirano so novi zimski gumi, servis, ekstra sostojba!

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Xxxx
Krusevo
Потврден огласувач
070 208 567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам