1 / 4
Set mrezni Alatki + Tester
1.799 МКД
04.09.2022 14:13

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

📎 Комплет професионални алатки за различни намени. Сетот вклучува 9 основни алатки за тестирање на вашата мрежа и за одржување и поправка, што ја задоволува секојдневната потреба. Изработен од тврд метал и ABC пластика, сертифициран и издржлив материјал, комплетот за поправка на мрежни адаптери обезбедува сигурност и долготрајни перформанси, што помага да се откријат проблемите и да се одржува непречено функционирање на мрежата.

⤵️Комплетот вклучува:
✅ Kлешти за стегање.
✅ Мрежен тестер.
✅ 20 парчиња RJ45.
✅ Kристални конектори.
✅ 20 парчиња капаци за конектори.
✅ Aлатка за пробивање.
✅ Спојка RJ3-45.
✅ Nож за соголување на жица.
✅ 100 пластични врски.
✅ 9V Батерија.

🚛 Достава низ цела Македонија
📝 Facebook Page: 🟡 UST.mk 🟡

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

A - UST.mk
Потврден огласувач
070331936
Испрати Е-маил до огласувачот

Digitalen Subler

800 МКД

Set 12 alatki za brusenje

250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам