1 / 4
SE PRODAVA RAKETA ZA POLO
По Договор
06.09.2022 09:55

Петровец / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

POLO

Tип на делови:

Електрични делови

Se prodava Raketa za Polo 2002 godina.
Cena - po dogovor...
078/373-973

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Prodazba
Потврден огласувач
078/373-793
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам