1 / 1
Нива,парцела
1 €
19.04.2022 18:03

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

23329 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива,парцела со вкупна површина од 23329 м2 во село с.Лагово во близина на сончевите колектори, до патеката за мото крос и полигонот за полагање, погодна за поставување на колектори за електрична енергија. Цена по договор.За информации на тел.072695084, 070766431, 070893775, 070260523 во секое време.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ирена
Потврден огласувач
078/414-207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам